1.Postanowienia ogólne

Regulamin wchodzi w życie z dniem  20.04.2013 roku  i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem hafciarki.sklep.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem hafciarki.sklep.pl Kupujący  oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu. 

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem hafciarki.sklep.pl  jest firma:

P.P.H.U. Jan-Dar II S.C.
ul.J.Piłsudskiego nr 46
42-300 Myszków

NIP: 577-00-04-166

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej hafciarki.sklep.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu hafciarki.sklep.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie hafciarki.sklep.pl nie zawierają kosztów wysy??ki.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie hafciarki.sklep.pl, drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną email.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem hafciarki.sklep.pl

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

hafciarki.sklep.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zap??aty za zamówiony towar na poprzez:

-przelew bankowy na konto sklepu,

-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską lub za pomocą Poczty Polskiej w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

Koszt dostarczenia zamówienia towaru podawany jest w momencie dokonywania zamówienia na karcie produktu gdyż uzależniona jest od sposobu rodzaju wysyłki i ilości zamawianych towarów.

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

hafciarki.sklep.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

5. Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie hafciarki.sklep.pl bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.

hafciarki.sklep.pl  zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

6. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie hafciarki.sklep.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

hafciarki.sklep.pl  zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu hafciarki.sklep.pl

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez hafciarki.sklep.pl

hafciarki.sklep.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

7. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem (34) 313-85-84 lub drogą elektroniczną na adresjandar.haft@gmail.com